Idea utworzenia Platformy z dostępem do powiązanych tematycznie aplikacji łączy się z tworzeniem stref ograniczonego dostępu i zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem Platformy Biurotax. Wyodrębnienie stref

zwiększa również bezpieczeństwo i poufność danych niezbędnych zwłaszcza tam, gdzie aplikacje bazują na informacjach stanowiących tajemnicę handlową przedsiębiorcy, operują na danych osobowych itd. Platforma Biurotax oparta jest na tego rodzaju ograniczeniach. Przykładem może być dostęp do aplikacji Pulpit Menadżera CDN Optima. Aby zalogować się do naszego serwera księgowego, najpierw musisz zalogować się do Platformy. Po zalogowaniu ikonę dostępu do Pulpitu Menadżera zobaczą jedynie nowi użytkownicy (testowanie przez okres pierwszych 3 miesięcy) oraz użytkownicy uprawnieni. Po kliknięciu ikony Pulpitu Menadżera użytkownik ponownie zmuszony jest do podania loginu i hasła.

Pamiętaj, że ograniczenie dostępu do niektórych aplikacji ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Twoich danych!

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii w procesie produkcji, zoptymalizowanej struktury baz danych i wykorzystaniu wieloletnich doświadczeń systemy RAKS mogą być wykorzystane w firmach o dowolnym profilu działalności. Idealnie sprawdzają się w małych i średnich nowoczesnych firmach handlowych i usługowych. Zostały docenione przez ponad 600 Biur Rachunkowych. Cechami wyróżniającymi systemy RAKS spośród innych są niewątpliwie łatwość obsługi i kompletność funkcji. Każdy z systemów może pracować samodzielnie lub współpracować z innymi systemami stanowiąc kompletny Pakiet wspomagający Zarządzanie.

Podczas pracy z oprogramowaniem księgowym istnieje możliwość drukowania dokumentów na lokalnej drukarce. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiednią opcję "Drukarki" podczas wyboru sposobu połączenia. W przypadku braku na liście Państwa drukarki prosimy o przekazanie nam tej informacji drogą elektroniczną wraz z podaniem dokładnego modelu używanego przez Państwa urządzenia drukującego.

    Bezpieczeństwo systemu Biurotax opiera się nie tylko na podaniu prawidłowego loginu i hasła. To także wysoki poziom szyfrowania połączenia między Tobą a Platformą, dzięki któremu masz pewność, że nikt nie "podsłucha" informacji, jakie do nas przesyłasz. Klucz szyfrujący 256-bitowy -  porównywalny w stosowanych połączeniach internetowych z bankami.

    Pojęcie redundancji też nie jest nam obce. Dzięki nam masz pewność, że wprowadzone dane nie zostaną przez przypadek skasowane, bądź uszkodzone. Zapewnia Nam to profesjonalny zestaw do okresowej i automatycznej kopii zapasowej najważniejszych informacji. Natomiast dostęp do niego mają naprawdę nieliczni.

    Dodatkowo, aby zalogować się do Pulpitu Menadżera musisz podać ponownie login i hasło. W celu dodatkowego zabezpieczenia login i hasło stosowane do połączenia z Pulpitem Menadżera różni się od tego stosowanego w Platformie. Jedynie Operator może utworzyć nowe konto dla użytkownika oraz nadać mu login i hasło pierwszego logowania.

    Więcej informacji o procedurze logowania do Pulpitu Menadżera znajduje się w artykule Wyodrębnienie wewnętrznych stref bezpieczeństwa.

Skype: biurotax-pl
My status