1. Tworzenie stron www

Niezależnie czym się zajmujesz, profesjonalnie przygotowana strona www to podstawa sukcesu. Czy stworzenie strony wymaga płacenia wielu tysięcy złotych?

Naszym zdaniem aby przygotować dobrą stronę www nie trzeba budować jej od podstaw - warto wykorzystać ogólno-dostępne w internecie szablony, co ograniczy koszt prac do wydatku rzędu kilkuset złotych. Stosując to rozwiązanie zyskujemy ponadto możliwość stworzenia architektury przyjaznej wyszukiwarkom (istotne przy pozycjonowaniu), oraz wykorzystać funkcjonalność CMS umożliwiającą łatwą i szybką zmianę wyglądu strony oraz edycję jej treści bezpośrednio przez przedsiębiorcę - właściciela.

2. Pozycjonowanie stron www

Właściwie wypozycjonowana strona generuje znacznie więcej wejść potencjalnych Klientów. To oczywiste, jak ważne jest pozycjonowanie.

3. Wdrożenie internetowej platformy obiegu dokumentów i zarządzania przedsiębiorstwem.

Takim systemem jest stworzona przez nas Platforma BiuroTAX - środowisko aplikacji dedykowane do współpracy pomiędzy przedsiębiorcami i personelem BiuroTAX. Stając się naszym Klientem zyskasz możliwość posługiwania się tym narzędziem współpracując z nami. Po tym gdy docenisz funkcjonalność rozwiązania, będziemy mogli zaproponować Ci implementację tego rozwiązania do Twojego przedsiębiorstwa, modyfikując je do Twoich potrzeb, struktury organizacyjnej i realizowanych procesów. Stosują internetową platformę, zyskasz możliwość zarządzania przedsiębiorstwem, procesami, zadaniowanie poszczególnych osób oraz wyodrębnionych struktur orgnizacyjnych. Twoje zarządzanie stanie się znacznie bardziej efektywne, a "zapomniałem" w Twoim przedsiębiorstwie stanie się jedynie wymówką.

4. Wdrożenie systemu telefonów internetowych VOIP

Jeżeli nadal ponosisz wysokie koszty połączeń telefonicznych, niestety popełniasz błąd. Technologia VOIP to już nie jest "nowinka" - to technologia sprawdzona i powszechnie stosowana. Inwestycja w telefony internetowe zazwyczaj zwraca się od kilku do kilkunastu miesięcy.

5. Pomoc w integracji oprogramowań, tworzenie aplikacji pod konkretne zamówienie.

W tej części oferty zawarto zadania różne - o charakterze programistycznym, związane z użytkowanym przez Ciebie oprogramowaniem oraz wdrażaniem nowych rozwiązań. Zgłoś nam swoje potrzeby, prawdopodobnie oprogramowanie które chciałbyś stworzyć już istnieje - wystarczy je tylko wdrożyć i zintegrować.

 

Skype: biurotax-pl
My status