Ten film jest z 2007 roku. Od tamtej pory BiuroTAX znacznie się rozwinął...

 

Księgowość, deklaracje, podatki... Zaliczyć w koszty czy nie? A co w przypadku kontroli? Jakoś to będzie?

Jeśli prowadzisz własny biznes (choćby najmniejszy), lub masz zamiar rozpocząć działalność - masz dwie możliwości: Poprowadzisz swoją księgowość sam, lub powierzysz to komuś.

Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się co jest dla Ciebie najważniejsze. Każdy z nas jest inny i każdy ma inne priorytety. Dla niektórych będzie to wygoda i bezpieczeństwo, dla innych cena i bezpieczeństwo, a dla jeszcze innych wyłącznie cena. Dlatego niektórzy zatrudnią księgowych a inni przekażą do prowadzenia w biurze księgowym. Będą również tacy, którzy powierzą do prowadzenia znajomym lub spróbują poprowadzić samodzielnie.

BiuroTAX pozwoli Ci prowadząc biznes zajmować się biznesem, a nie księgowością.

Mamy dla Ciebie taką ofertę, jaka jest Ci właśnie teraz potrzebna - ponieważ to Ty ustalasz zakres naszych zadań i odpowiedzialności! Możemy być Twoim księgowym lub zespołem księgowych zatrudnionych, możemy zostać Twoim biurem rachunkowym. Możemy być kimś więcej niż tylko znajomym, który twierdzi, że się zna! Dzięki nam pozostaniesz sobą robiąc to, do czego powołałeś swoją działalność.

JESTEŚMY NAJBLIŻEJ! - bo właśnie przez okienko komputera możesz uczestniczyć w naszym warsztacie pracy, bardziej lub mniej zadaniując - w zależności od Twoich oczekiwań. Usługi księgowe świadczymy od 1995 roku, a od roku 2004 oferujemy je również przez internet. Nasze biura znajdziesz w coraz większej ilości lokalizacji, coraz bliżej Ciebie. Jeśli właśnie klasyfikujesz nas jako kolejne z wielu biur internetowych, nie zgadzamy się na tą opinię. Jesteśmy jednym z pierwszych biur internetowych, które świadczy usługi zarówno w sposób "tradycyjny", jak i nowoczesny - w zależności od oczekiwań Klienta.

Pomożemy Ci w rejestracji działalności, możemy róweż dać adres siedzibie Twojej firmy i poprowadzić wirtualne biuro. Jeśli tego oczekujesz, możemy wprowadzić w Twoim przedsiębiorstwie elektroniczny obieg dokumentów i aplikacje do zdalnego zarządzania i zadaniowania, system telefonii VOIP i inne usprawnienia. Możesz otrzymać od nas informatyczny helpdesk, wsparcie podatkowe, prawne, BHP. Współpracujemy z ekspertami w zakresie pozyskiwania dotacji UE oraz kertytów.

Poprzez Skype - dzwoniąc do nas (biurotax-pl), dzwonisz za darmo!

Cieszymy się że tu jesteś. Obiecujemy wysoką jakość za niską cenę, nie składamy obietnic bez pokrycia. Ile prawdy jest w tym co przeczytałeś - sprawdź sam.

Skype: biurotax-pl
My status