"Jeśli coś jest do wszystkiego - najczęściej jest do niczego." To stara prawda, potwierdzająca jak trudno jest znać się na wszystkim i być ekspertem / specjalizować się we wszystkim. Nasze doświadczenia potwierdzają, że w kompleksowym świadczeniu usług najważniejsze jest, aby współpracować z prawdziwymi specjalistami.

Kompleksowość usług - to trudne i poważne zadanie, choć pozornie wydaje się prostym (wystarczy zebrać kilku ekspertów i podjąć z nimi współpracę). Z naszej praktyki niezwykle ważne okazały się być właściwy dobór partnerów, podział zadań i udział w generowanych strumieniach pieniężnych, umiejętność koordynacji pracy grupowej, zastosowanie właściwych technik obiegu informacji, wieloletnia znajomość i zaufanie. W procesie realizacji usług kompleksowych koordynację ułatwia wdrożona i stosowana przez nas Platforma BiuroTAX. Przedstawiamy Państwu oferty usług naszych Partnerów, firm i osób dzięki którym świadczone przez BiuroTAX usługi mogą być wykonywane na wysokim poziomie, taniej w porównaniu do innych ofert rynkowych, sprawniej i przy nieporównywalnie mniejszym zaangażowaniu Klienta.

 

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu z księgową BiuroTAX lub bezpośrednio z Koordynatorem:

[Jarosław Wiśniewski]

Jarosław Wiśniewski, tel: 0 600 22 44 88, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Przedsiębiorca, od roku 2009 fundator i prezes zarządu Fundacji „A JEDNAK”. Od roku 2004 partner i udziałowiec Young & Case Polska Sp. z o.o. Od roku 1995 do chwili obecnej współwłaściciel biura rachunkowego s.c. Inicjator Grupy Obsługi i Doradztwa w Biznesie zrzeszającej przedsiębiorstwa świadczące usługi B2B oraz instytucje otoczenia biznesu, działające pod szyldem BiuroTAX. W latach 2005-2007 Akredytowany Wykonawca ds. inwestycji MŚP przy Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.  Członek Współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Ekspertów i Asesorów Funduszy Unii Europejskiej. Od roku 2010 do chwili obecnej ekspert Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w zakresie projektów inwestycyjnych.

Skype: biurotax-pl
My status