W dniu wczorajszym w Platformie BiuroTAX utworzono notatkę o numerze 30 000. Zwyczajowo autorzy kolejnych "dziesięciotysięczników" nagradzani są przez BiuroTAX słodką nagrodą. Poprzednio słodkości wygrywali dwukrotnie pracownicy BiuroTAX, ale tym razem stało się inaczej. Pomimo typowania zwycięzców z pośród personelu BiuroTAX - autorem notatki nr 30 000 została Pani Inna, zamieszkująca na Ukrainie, pracownik naszego ukraińskiego klienta. Pani Inna zwraca się w notatce do księgowej z prośbą o pomoc w sprawie kompensaty należności z innym kontrahentem.

Cieszymy się że z Platformy BiuroTAX korzystają również nasi Klienci. Ilość 30 000 zadań to potwierdza.

Pani Inno, cieszymy się z naszej współpracy i jeszcze raz serdecznie gratulujemy!  :)

W dniu 3 czerwca 2009 roku odbyła się konferencja firmy Comarch S.A. pt.: "Sprawne Biuro Rachunkowe - jak zwiększyć efektywność bez podnoszenia kosztów", do udziału w której zostaliśmy zaproszeni przez organizatora.

Prezentację w imieniu Naszej firmy przedstawił Jarosław Wiśniewski -  prezes zarządu.

 

 

Uczestnikom przedstawiono historię dotychczasowego wdrożenia oprogramowania CDN i "Platforma Biurotax" w tym naszych autorskich programów "Mrówka CDN" i "Kierowca CDN", oraz integracji oprogramowania. W wystąpieniu skoncentrowano się jednak na przyszłości i dalszych kierunkach rozwoju Burotax. Wdrażane rozwiązania informatyczne spotkały się ż dużym zainteresowaniem.
 

Miło nam poinformować Państwa, że w dniu 6 czerwca 2009 odbyły się zaślubiny naszej koleżanki z biura w Tarczynie - Agnieszki. Mieliśmy zaszczyt gościć zarówno podczas uroczystości kościelnych, jak i w późniejszym przyjęciu weselnym.


Jak widać da się być księgową i znaleźć męża ;)

Mamy nadzieję, że opracowywany system elektroniczny współpracy zdalnej, przyda się na ewentualność zaistnienia konieczności prania pieluch, czego serdecznie życzymy Agnieszce i Łukaszowi.

 

W dniu 13 marca 2009 Monika (Kadry i Płace) obchodziła swoje pięciolecie pracy w naszym zespole.

Przy tej okazji były kwiaty, mały upominek i tabliczka pamiątkowa. Zwyczajowo do tej pory taka okoliczność obchodzona była bardziej hucznie. Monika jednak stanowczo stwierdziła, że ma do wykonania terminową "robotę", teraz jest kryzys i dobry czas, aby więcej pracować, a mniej się bawić. Zgodziliśmy się - nie bez żalu.

Moniko, cieszymy się, że z nami jesteś. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego, powodzenia w życiu osobistym i w pracy. A z tą rezygnacją z imprezki to był jednak trochę błąd, na Twoje 10-cio lecie postawimy Cię przed faktem dokonanym.Skype: biurotax-pl
My status