Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z naszych usług. Skoro tak jest, dlaczego miałbyś nie polecić naszych usług swojemu znajomemu? Wystarczy, że opowiesz o nas, o naszych usługach indywidualnie dopasowywanych do potrzeb każdego Klienta lub możliwościach, jakie daje Platforma Biurotax. Sprawdź tę promocję - nie zapomnij powiadomić nas, że taka "promocja z polecenia" miała miejsce, a będziesz mile zaskoczony!

Formą promocji jest umożliwienie Ci nieodpłatnego testowania dla:

  • Oprogramowania "Platforma Biurotax" do 3 użytkowników (jeśli są to właściciele lub pracownicy obsługiwanego przez nas przedsiębiorstwa);
  • Oprogramowania dostępnego z Platformy Biurotax, określonego jako odpłatne, do 3 miesięcy od pierwszego zalogowania.

Oczywiste jest, że jeśli Klient prowadzi kilka firm i powierza księgowość do prowadzenia, nie powinien płacić tyle, ile wynika to z cennika przewidzianego dla rozliczenia każdego przedsiębiorstwa odrębnie. Rozliczanie kilku firm należących do tych samych osób jest i łatwiejsze i przyjemniejsze dla Personelu Księgowego.

Read more: Ci sami Klienci - a kilka firm

Ta promocja dotyczy sytuacji, w której przedsiębiorca zwraca się do nas z prośbą o pomoc - naprawę lub wyprowadzenie zaległości księgowych. Zdarza się również że księgowość w ogóle nie była, choć powinna być prowadzona! No cóż - lepiej późno niż wcale.

Warunkiem uzyskania rabatu jest brak postępowania kontrolnego ze strony jakiegokolwiek urzędu administracji oraz brak zasadnego podejrzenia o tym, że takie postępowanie niebawem będzie miało miejsce.

 

Read more: Naprawa i wyprowadzenie ZALEGŁOŚCI KSIĘGOWYCH

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Jeżeli tak nie jest lub uważasz, że powinniśmy coś zmienić, prosimy, abyś zgłosił to jak najszybciej.

Read more: Listy polecające

Skype: biurotax-pl
My status