Kancelaria Księgowa. Zakres usług dostosowany do Twoich potrzeb!

Przedmiotem tej aukcji jest wykonanie przez Kancelarię Księgową "BiuroTax" typowej usługi księgowej biura rachunkowego polegającej na sporządzeniu deklaracji podatkowych i rozliczeniowych za jeden miesięczny okres rozliczeniowy Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu lub Karty Podatkowej (z ewidencją VAT), w ilości od 0 do 20 księgowań, w oparciu o informacje i dokumenty przekazane z wykorzystaniem elektronicznej formy współpracy - poprzez Platformę BiuroTax udostępnioną na stronie biurotax.pl.

W przypadku zatrudniania pracowników, dopłata za sporządzenie listy wynagrodzeń, deklaracji ZUS, prowadzenia teczek pracowników wynosi 19zł od zatrudnianego pracownika. W przypadku umów zlecenie i o dzieło, dopłata wynosi 15 zł od umowy. Przedstawione ceny są cenami brutto, wystawiamy faktury VAT.

TO   PRAWDZIWA   PROMOCJA !

Czym jest "typowa usługa księgowa biura rachunkowego" nie ma sensu się rozpisywać - wystarczy popatrzeć na oferty biur rachunkowych. My również świadczymy usługi kompleksowo :) Jesteśmy rodzinną, licencjonowaną Kancelarią Księgową (Licencje Ministra Finansów nr 5720/97, 6070/97) z ponad 15-sto letnim doświadczeniem. Usługi księgowe przy pomocy internetu świadczymy od 10-ciu lat. Nasz Klient może komponować sobie zakres świadczonych usług. Poza obsługą internetową i elektroniczną świadczymy również obsługę Tradycyjną Klienta - w obrębie miasta WARSZAWA i w okolicach DOJEŻDŻAMY po dokumenty! Obecnie posiadamy biura w Raszynie i w Tarczynie - w przygotowaniu biuro w Warszawie. Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych RPO WM, POIG, POKL, PROW. Pomagamy w pozyskaniu kredytów inwestycyjnych, współpracujemy z partnerami z zakresu BHP, Kancelarią Prawną, Doradcą Podatkowym i Biegłym Rewidentem. Pomagamy również przy rejestracji nowych firm.

Obsługa Sp. Z O.O i innych podmiotów prowadzących Księgi Handlowe, wykonywana jest na podobnych warunkach jak powyżej, w cenie promocyjnej 427zł. Jeśli jesteś zainteresowany wystawieniem oferty tej usługi na Allegro, skontaktuj się z nami.

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na niskim koszcie obsługi księgowej - nie mogłeś trafić lepiej! Dzięki współpracy przez Platformę BiuroTax zyskujesz nie tylko usprawnienie współpracy, lepszy i łatwiejszy kontakt z księgowymi i ekspertami, obniżenie kosztu świadczonych usług ale również znacznie większe (w porównaniu do zwykłej poczty e-mail) bezpieczeństwo współpracy, przesyłania danych i dokumentów księgowych.

Każdy Klient nawiązujący z nami współpracę otrzymuje NIEODPŁATNIE dostęp do Pulpitu Menadżera CDN Optima, gdzie samodzielnie może pozyskiwać informacje o swoim przedsiębiorstwie i przeprowadzać analizy (www.cdn-optima.net/pulpit-menedzera/). Nie ważne gdzie jesteś. Jeśli masz internet - jesteśmy z Tobą.

Nie czekaj dłużej, nie przepłacaj. Sprawdź nas!

+48 600 446688 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. biurotax.pl

Skype: biurotax-pl
My status